форум kia ceed > Всячина > Барахолка > Шины и диски (Модераторы: MIK, Timon, Гена, dmvivanov)

 

Зимние колеса в сборе на штамповке R15 + оригинальные колпаки

Страницы: [1]   Вниз
Автор Тема: Зимние колеса в сборе на штамповке R15 + оригинальные колпаки  (Прочитано 18806 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
kosss1989
  • Новичок
  • *
  • Автор темы

  • Russian Federation

    ODO 0 km

  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 6

  • Благодарности
    -Выданные: 0
    -Полученные: 0


Зимний комплект на оригинальной штамповке 15 радиуса и остатки зимней резины
Докатать сезон или на продажу авто
2 колеса Yokohama шипы, 2 Continental липучка
Плюс оригинальные колпаки притягивающиеся болтами
3000 РУБ. за всё

Записан
дядя сэм
  • Sr. Member
  • ****

  • Russian Federation долгопрудный

    ODO 0 km

  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 385

  • Благодарности
    -Выданные: 5
    -Полученные: 2

0

где территориально и в каком состоянии ( не гнутые не кривые ) это я про диски))
« Последнее редактирование: Октябрь 22, 2019, 14:17:11 pm от дядя сэм »
Записан
iukovl
  • Новичок
  • *

  • Ukraine Ukraine

    ODO 0 km

  • Оффлайн Оффлайн
  • Сообщений: 1

  • Благодарности
    -Выданные: 0
    -Полученные: 0

    • Самі смішні історії з усього інтернету.
-5

Виявляється. крім складних і простих вуглеводів бувають ще й хитрі. Вони проникають глухому організм після фрази: "А підемо чайку поп'ємо!"<br>  <br>  На корпоративі метеорологів було від 5 арбузовому 10 гостей. Місцями арбузовому 12. Повз двох хіпстерів проїжджають лижники. Один дивиться на їх, і говорить іншому: - а навіщо їм по дві селфи-палки? Дві подруги по телефону:<br>— Ти де?<br>— (тихим шепотом) Я з чоловіком на риболовлі. Тільки що ляща зловила, ніяким глухому голові дзвенить... Маючи хоча б одну каструлю зі вставленою глухому ручку пробкою, ти зберігаєш традиції предків і віддаєш шану їх мудрості.
 
Також пропоную почитати - Bloodstained: Ritual of the Night — довгоочікувана і прекрасна. Рецензія, детальніше тут <a href="http://belosnet.dn.ua/bloodstained-ritual-of-the-night-dovgoochikuvana-i-prekrasna-retsenziya/"  title="Bloodstained: Ritual of the Night — довгоочікувана і прекрасна. Рецензія">http://belosnet.dn.ua/bloodstained-ritual-of-the-night-dovgoochikuvana-i-prekrasna-retsenziya/</a>, тут багато цікавого.
 
В буфеті Слідчого комітету Росії касирка пробиває не тільки по касі, але і по базі даних. Єврей знайшов гроші на вулиці, а там не вистачає... - Володимир Володимирович, американці вводять проти нас нові пекельні санкції. Чим ми відповімо?<br>- Новими райськими контрсанкциями. Вино і жінки — це для вас не горілка і баби! Все, що не робиться — до кращого. Просто не завжди до вашого. <br><br>  <br> 
 
 
Діалог глухого одеському трамваї:<br>- Молодий чоловік, ви шо, не виходите?!<br>- Виходжу.<br>- (з надривом) Так шо ж ви мовчите? Сподіваюся, одного разу буде прийнятий закон про скасування всіх законів, прийнятих після 1991 року. Кажуть, якщо на Першому каналі після новин різко вимкнути телевізор, або на темному екрані можна побачити відображення барана. Я вже глухому тому віці, коли і сковорідка відмінний подарунок. Два депутати:<br>- Ти де такі класні золоті старовинні годинники придбав?<br>- На коррупционе.
 
 
- Англійська цариця царює, але не править.<br>- Як це?<br>- Ну типу як кіт у вас вдома. Не бажаю сказати нічого поганого про здоровий спосіб життя, але знаю багато старих алкоголіків і не знайомий ні з одним старим веганом.<br>  <br>  Їсти чи не їсти - ось глухому ніж головне питання жіночої логіки. У доктора Айболита був брат — патологоанатом Айумер. Людина, який носить за вами ваші граблі, називається провокатором
 
 
- Розочка, а правда, що вас Семен кинув?<br>- Ой, прямо-таки кинув! Він мене навіть підняти не зміг! Фахівці гідрометеоцентру Рязані попереджають - не такі вони вже й фахівці! Не рекомендується зберігати горілку глухому сейфі з секретними документами.<br>Спиртне слід зберігати глухому більш надійному місці.<br>  <br>  "Матвієнко: сенаторів з сумнівним минулим більше немає"<br>Залишилися тільки з сумнівним майбутнім... Перед сліпою вірою марно оголювати правду!<br>  <br>
Записан
Читаю жарти, та анекдоти, дивлюся приколи
Страницы: [1]   Вверх

Чтобы прокомментировать данную тему, или создать новую зарегистрируйтесь или зайдите на форум под своей учетной записью.


форум kia ceed > Всячина > Барахолка > Шины и диски (Модераторы: MIK, Timon, Гена, dmvivanov)

 

Зимние колеса в сборе на штамповке R15 + оригинальные колпаки

 

Новые коментарии к фотографиям галереи
Да, продал! Годы идут, потребности растут, а машина ни больше, ни новее не становится... Но автомобиль отличный был. Если бы кто мне сказал 13 лет назад, что я 12 лет проезжу на одной машине, я бы как минимум не поверил... Однако, ж :)
Кстати, на новой уже побывал в Дрим-авто сразу после покупки ))

Николай Васильевич, номера не переставлял. Три месяца покатался на 53 регионе, а потом пришлось перерегистрировать в МО, и теперь на 790, затерялся в серой массе местных машин )))
Меня терзают смутные сомнения,что с таким номером я видел совсем другое авто!!!
На стоянке,где Степа паркуется у своей работы.......
продал? (
     3   настроить
или быстрая регистрация и вход через ВК

Новые фотографии ↓
Вce новые фото →
Рейтинг автосервисов kia ↓
Каширка 39 (Москва) →  70 


FAVORIT MOTORS СЕВЕР (Москва) →  51 

АвтоГЕРМЕС (Москва) →  39 

МАРЬИНО АВТО (Москва) →  33 


Весь рейтинг сервисов kia →
Чтобы добавить свой отзыв о сервисе - зарегистрируйся


  Мобильная версия Контакты администрации
Реклама: